Salg industri, byggeri og transport

 
 
 
Morten_Jakobsen.jpg
 
 
Jan_Kristiansen.jpg 
 
Morten Jakobsen
Sales Manager Industry, Construction & Transport

Cell phone: +45 21 20 98 39
Vojens: +45 74 54 14 37
E-mail: morten.jakobsen@certex.dk
  
 

Jan Kristiansen
Sales Consultant Fyn

Cell phone: +45 21 20 98 26
Vojens: +45 74 54 14 37
E-mail: jan.kristiansen@certex.dk
 

Torben_Skovgaard.jpg  
 
 
Bo_Thomsen.jpg  
 
Torben Skovgaard
Sales Consultant Midtjylland
Product specializing fall protection

Cell phone: +45 22 21 98 70
Vojens: +45 74 54 14 37
E-mail: torben.skovgaard@certex.dk
   
  Bo Thomsen
Sales Consultant Nordjylland

Cell phone: +45 21 20 98 43
Aalborg: +45 98 13 18 88
E-mail: bo.thomsen@certex.dk
 
  
Claus_Seiffert.jpg  
 
 
Henrik_Lauritsen.jpg  
 
Claus Madsen
Sales Consultant Sjælland, Bornholm and Lolland/Falster

Cell phone: +45 21 20 98 14
Hvidovre: +45 36 77 40 30
E-mail: claus.madsen@certex.dk
 
  Henrik Lauritsen
Sales Consultant Sydjylland

Cell phone: +45 21 20 98 85
Vojens: +45 74 54 14 37
E-mail: henrik.lauritsen@certex.dk
Internal sales    
Gitte Kjeldsen  
 
 
TSK.jpg
 
Gitte Kjeldsen
Internal Sales Manager, Vojens

Tel.: +45 74 54 14 37
E-mail: salg@certex.dk
 
  Torben Skov
Head of Department Hvidovre

Tel.: +45 36 77 40 30
E-mail: salg@certex.dk
 
Pia_S._Petersen.jpg  
 
 
Thomas_Buje.jpg
 
Pia S. Petersen
Sales Assistant

Tel.: +45 74 54 14 37
E-mail: salg@certex.dk
 
  Thomas Buje
Sales Assistant

Tel.: +45 98 13 18 88
E-mail: salg@certex.dk
  
Pernille_Hedegaard.jpg
 
 
Tina_Hansen.jpg  
Pernille Hedegaard
Sales Assistant

Tel.: +45 74 54 14 37
E-mail: salg@certex.dk
  Tina M. Hansen
Sales Assistant

Tel.: +45 36 77 40 30
E-mail: salg@certex.dk