Salg industri, byggeri og transport

Morten_Jakobsen.jpg   Jan_Kristiansen.jpg

Morten Jakobsen
Salgschef Industri, Byggeri & Transport

Mobil: 21 20 98 39
Vojens: 74 54 14 37
E-mail: morten.jakobsen@certex.dk
 

  Jan Kristiansen
Area Sales Manager Fyn

Mobil: 21 20 98 26
Vojens: 74 54 14 37
E-mail: jan.kristiansen@certex.dk
 
Torben_Skovgaard.jpg   Bo_Thomsen.jpg
Torben Skovgaard
Area Sales Manager Midtjylland
Produktspeciale: Faldsikring

Mobil: 21 20 98 70
Vojens: 74 54 14 37
E-mail: torben.skovgaard@certex.dk
  
  Bo Thomsen
Area Sales Manager Nordjylland

Mobil: 21 20 98 43
Aalborg: 98 13 18 88
E-mail: bo.thomsen@certex.dk
 
Claus_Seiffert.jpg   Henrik_Lauritsen.jpg
Claus Madsen
Area Sales Manager Sjælland, Bornholm og Lolland/Falster

Mobil: 21 20 98 14
Hvidovre: 36 77 40 30
E-mail: claus.madsen@certex.dk
 
 
 

Henrik Lauritsen
Area Sales Manager Sydjylland

Mobil: 21 20 98 85
Vojens: 74 54 14 37
E-mail: henrik.lauritsen@certex.dk
 

Gitte_Kjeldsen.jpg   TSK.jpg
Gitte Kjeldsen
Intern salgsleder/Industri

Tlf.: 74 54 14 37
E-mail: industri@certex.dk
   
  Torben Skov
Afdelingsleder, Hvidovre

Tlf.: 36 77 40 30
E-mail: industri@certex.dk
 
Pia_S._Petersen.jpg   Kirsten_Astrup.jpg
Pia S. Petersen
Salgsassistent

Tlf.: 74 54 14 37
E-mail: industri@certex.dk
 
  Kirsten Astrup
Salgsassistent

Tlf.: 74 54 14 37
E-mail: industri@certex.dk
 
Pernille_Hedegaard.jpg   Tina_Hansen.jpg
Pernille Hedegaard
Salgsassistent

Tlf.: 74 54 14 37
E-mail: industri@certex.dk
 
  Tina Hansen
Salgsassistent

Tlf.: 36 77 40 30
E-mail: industri@certex.dk
  
Thomas_Buje.jpg    
Thomas buje
Salgsassistent

Tlf.: 98 13 18 88 
E-mail: industri@certex.dk